Operator CNC
Lokalizacja:
Tychy
Firma:
Aqmet sp. z o.o. sp. k.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

OPIS STANOWISKA:
Obsługa maszyn CNC - frezarek
Wykonywanie podstawowych czynności serwisowych obsługiwanych maszyn
Wykonywanie czynności przygotowawczych przed właściwym procesem obróbczym
Samodzielne uzbrajanie maszyny w niezbędne oprzyrządowanie oraz narzędzia
Kontrola zgodności produktu z dokumentacją

WYMAGANIA:
Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC – minimum 1-rok
Umiejętność czytania rysunku technicznego
Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
Dyspozycyjność, dokładność
Umiejętność pracy w zespole
Znajomość sterowania HEIDENHAIN będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
Zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie ustalone indywidualnie w zależności od doświadczenia kandydata
Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-cnc-tychy,oferta,5549170

Plac Św. Mikołaja 2
43-300 Bielsko - Biała
ŚląskiePL