TECHNOLOG
Lokalizacja:
Koszwały
Firma:
Base Group Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Przygotowywanie dokumentacji warsztatowej w oprogramowaniu CAD 3D
Współpraca z kooperantami, klientami i dostawcami
Nadzór technologiczny nad realizowanymi zleceniami
Opracowywanie technologii we współpracy z produkcją
Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań wykonawczych i technologii

WYMAGANIA:
Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży konstrukcji stalowych i aluminiowych
Znajomość języka angielskiego
Znajomość oprogramowania CAD 3D
Wykształcenie wyższe techniczne(np. mechanika i budowa maszyn, spawalnictwo)
Otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań
Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

OFERUJEMY:
Stabilną pracę w intensywnie rozwijającej się firmie
Świetną atmosferę pracy w młodym, energicznym zespole
Godziny pracy do uzgodnienia
Kontakt z nowoczesną technologią
Rozwój zawodowy, atrakcyjne szkolenia
Premiowanie za efektywność
Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, program sportowy, dodatkowe ubezpieczenie pracownicze

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/technolog-gdansk-okolice-koszwaly-pow-gdanski,oferta,5524808

Spacerowa 29
83-020 Koszwały
PL