Spawacz - Operator robota spawalniczego
Lokalizacja:
Wielkopolskie, Luboń
Firma:
„Steelpress” Spółka z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zadania :
-spawanie MIG /MAG blach, rurek, prętów i profili
-programowanie i obsługa robota spawalniczego
-kontrola jakości produkcji

Profil kandydata:
-posiadanie aktualnych uprawnień spawalniczych typu 131 135 (MIG, MAG)
wykształcenie techniczne
-wymagane doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku
-bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz programów CAD
-kurs obsługi robota spawalniczego będą dodatkowym atutem
-bardzo dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku

Oferujemy:
-praca w młodym i dynamicznym zespole
-możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez szkolenia

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/spawacz-operator-robota-spawalniczego-lubon-poznan-okolice,oferta,5469734?sug=oferta_bottom_ss_1

Powstańców Wielkopolskich 48
62-031 Luboń
WielkopolskiePL