Inżyniera procesu
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Łęg
Firma:
Italmetal Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zadania:
opracowywanie procesów technologicznych dotyczących nowych projektów oraz zmian konstrukcyjnych
tworzenie dokumentacji zgodnie z APQP, PPAP, FMEA
uprzemysłowienie procesów, udział w próbach i testach urządzeń
wspieranie projektów doskonalenia procesów produkcyjnych pod względem technicznym, ekonomicznym i jakościowym
działania mające na celu optymalizację oraz podniesienie wydajności produkcji

Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne
biegła znajomość obsługi komputera (aplikacje MS Office, program AutoCad)
znajomość programu Solid Works będzie dodatkowym atutem
min. 3 letnie doświadczenie w pracy w dziale technicznym (firmy produkcyjne zajmujące się tłoczeniem elementów metalowych - branże AGD i automotive)
bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
dobra znajomość języka angielskiego
znajomość systemów produkcji
umiejętność planowania i zdolności organizacyjne
poszukujemy osób nastawionych na rezultaty, umiejących pracować w zespole
praktyczna znajomość systemów zarządzania jakością ISO, IATF, zasad funkcjonowania Lean Manufacturing, Kaizen
znajomość obsługi programów klasy ERP

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie
możliwość rozwoju zawodowego
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
zakwaterowanie dla osób zamiejscowych

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/inzynier-procesu-jelcz-laskowice,oferta,5513678

ul. Europejska 2
55-220 Łęg
DolnośląskiePL