Technolog
Lokalizacja:
Kutno
Firma:
Odlewnia Kutno Sp z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:

przygotowanie dokumentacji technicznej na potrzeby wykonania oprzyrządowania odlewniczego,
nadzór nad wykonaniem odlewów,
opracowywanie założeń technicznych do zapytań ofertowych,
projektowanie technologii wykonania odlewów żeliwnych zgodnie z wymaganiami.

Wymagania:

wykształcenie wyższe kierunkowe, mile widziane odlewnictwo bądź metalurgia
doświadczenie w projektowania technologii projektowania odlewów będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
konkurencyjne wynagrodzenie,
premię uzależnioną od wyników pracy,
nagrody motywacyjne,
premię za polecenie,
prywatną opiekę medyczną,
możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/technolog-kutno%2Coferta%2C5430759

Cieszyńska 23G
40-173 Łaziska Górne
ŚląskiePL