Szlifierz - Pracownik Odlewni
Lokalizacja:
Wielkopolskie, Poznań
Firma:
ZAKŁADY METALURGICZNE POMET S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
-Obsługa narzędzi pneumatycznych,
-Szlifowanie/oczyszczanie odlewów staliwnych,
-Wykonywanie zleconych zadań na wydziale odlewni
-Terminowa i ilościowa realizacja zleceń.

Wymagania:
-Odpowiedzialność i zaangażowanie do pracy,
-Przestrzeganie zasad BHP,
-Otwartość na zdobywanie innych umiejętności i uprawnień w zakresie prac na odlewni,
-Chęć nauki,

Oferujemy:
-Umowę o pracę (po okresie próbnym),
-Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej,
-Pracę w godzinach nadliczbowych

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/szlifierz-pracownik-odlewni-poznan,oferta,5458159

Krańcowa 20
61-037 Poznań
WielkopolskiePL