Elektryk / Elektromechanik
Lokalizacja:
Śląskie, Rybnik
Firma:
Doosan Babcock Energy Polska S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie montaży, przeglądów, konserwacji, remontów i usuwanie usterek na układach, instalacjach i urządzeniach elektrycznych niskiego i średniego napięcia oraz AKPiA:

Wykonywanie montaży nowych instalacji elektrycznych i AKPiA;
Wykonywanie przeglądów, remontów i usuwanie usterek w instalacjach elektrycznych i AKPiA;
Wykonywanie powierzonych prac zgodnie z dokumentacja techniczną, instrukcjami i przyjęta technologią;
wykonywanie powierzonych prac zgodnie z wymogami przepisów BHP i ochrony środowiska
Wymagania:

Wykształcenie zawodowe lub średnie w jednym z zawodów: elektryk, automatyk, mechatronik, elektronik
Prawo jazdy kat. B
Mile widziane będzie doświadczenie przy montażu instalacji elektrycznej i AKPiA lub diagnostyce i usuwaniu usterek w instalacjach elektrycznych i urządzeniach AKPiA
Mile widziane będzie również posiadanie uprawnienia UDT do obsługi wózków akumulatorowych, suwnic i wciągników.
Oferujemy:

Umowę o pracę na pełny etat
Możliwość rozwoju zawodowego
Dofinansowania do kursów
Pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie na życie, karty Multi Sport)

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/elektryk-elektromechanik-rybnik,oferta,5429997?sug=oferta_bottom_ss_2

Golejowska 73B
44-207 Rybnik
ŚląskiePL