Pracownik produkcji - operator piły
Lokalizacja:
Mazowieckie, Brwinów
Firma:
ALUFLAM EXTRUSION
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Obowiązki:
-prace produkcyjne przy wyciskaniu profili aluminiowych
-kontrola techniczna wykonywanych produktów
-kontrola jakościowa używanych materiałów i surowców

Wymagania:
-dokładne oraz sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
precyzja, dokładność
-dobra organizacja pracy
-doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
-Umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie
-Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanym zakładzie produkcyjnym
-Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-operator-pily-brwinow-grodzisk-mazowiecki-okolice-milanowek-okolice-piastow-okolice-pruszkow-okolice,oferta,5396028

Moszna Parcela 29, Budynek B4
05-840 Brwinów
MazowieckiePL