Ślusarz
Lokalizacja:
Mazowieckie, Brwinów
Firma:
ALUFLAM EXTRUSION
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:

przeprowadzanie napraw i regeneracji narzędzi
wykonywanie modyfikacji narzędzi
przygotowanie form i narzędzi do procesu produkcyjnego
dokumentowanie przeprowadzanych prac zgodnie z obowiązującymi procedurami
inne zadania związane z wykonywaną pracą
Wymagania:

dobrze rozwinięte zdolności manualne
umiejętności czytania rysunku technicznego
umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:

umowę o pracę
możliwość rozwoju
stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
przyjazną atmosferę pracy

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/slusarz-brwinow-grodzisk-mazowiecki-okolice-warszawa-okolice,oferta,5398078

Moszna Parcela 29, Budynek B4
05-840 Brwinów
MazowieckiePL