FREZER CNC
Lokalizacja:
Wielkopolskie, Tarnowo Podgórne
Firma:
Keller Polska Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

OPIS STANOWISKA:
obsługa frezarek sterowanych numerycznie
(mile widziana znajomość sterowania Heidenhain),
analiza programu (dobór parametrów skrawania, narzędzi),
pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi,
przygotowanie programów na wytwarzane detale.

WYMAGANIA:
wykształcenie mechaniczne lub pokrewne,
umiejętność czytania rysunków technicznych,
doświadczenie w pracy na frezarkach CNC przy produkcji jednostkowej,
znajomość obsługi maszyn CNC.

OFERUJEMY:
umowę o pracę,
możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego w renomowanej,
prężnie rozwijającej się firmie, współpracującej z czołowymi koncernami
AGD i automotive,
możliwość pracy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/frezer-cnc-poznan-skorzewo-pow-poznanski-okolice,oferta,5393249

Parkowa 4
62-080 Tarnowo Podgórne
WielkopolskiePL
Fax:
NIP:
5241200022
REGON:
11841640