Frezer CNC - Szlifierz
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Domasław
Firma:
METOB Krzysztof Wójcik
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-Obsługa frezarek CNC lub maszyn szlifierskich
-Praca z dokumentacją produkcyjną
-Końcowa kontrola jakości wykonywanych elementów

Wymagania:
-Doświadczenie zawodowe jako operator maszyn CNC lub szlifierz
-Samodzielność w ustawianiu maszyn i doboru narzędzi
-Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
-Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
-Podstawowa znajomość obsługi komputera i pakietu biurowego

Oferujemy:
-Pracę w stabilnej firmie
-Zatrudnienie na umowę o pracę

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/frezer-cnc-szlifierz-wroclaw-okolice-domaslaw-pow-wroclawski,oferta,5298839

Oławska 15
55-040 Domasław
DolnośląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
8970005841