Specjalisty ds. obróbki skrawaniem
Lokalizacja:
Małopolskie, Kraków
Firma:
WNT Polska Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Wymagania:
-wykształcenie techniczne, preferowane zawodowe techniczne lud średnie,
-doświadczenie na stanowisku: mechanik obróbki skrawaniem / frezer / tokarz / programista / lub ewentualnie przedstawiciel handlowy z zakresu obróbki skrawaniem.

Obowiązki:
-opieka nad klientem, doradztwo techniczne,
-sprzedaż narzędzi,
-pozyskiwanie nowych klientów.

Oferujemy:
-dobre warunki finansowe,
-samochód służbowy dobrej klasy, także do użytku prywatnego,
-praca w stabilnym, młodym zespole,
-szkolenia techniczne, w kraju i za granicą.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-obrobki-skrawaniem-podkarpackie,oferta,5209654

J. Marcika 2
30-443 Kraków
MałopolskiePL