Frezer CNC / Operator CNC
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Firma:
SDA sp.j.
Rodzaj umowy:
Inny rodzaj
Wymiar:
Inny

Opis oferty:

Zakres obowiązków obejmuje:
-obsługę frezarki bramowej CNC, programowanie maszyny Heidenhain 530i lub centra obróbkowe 3 osiowe na sterowaniu Sinumerik/ Fanuc
-obróbka konstrukcji spawanych, oraz pojedynczych elementów maszyn
-dobór odpowiednich narzędzi
-ustawienie odpowiednich parametrów skrawania
-wdrażanie programów
-samokontrola wytwarzanych wyrobów

Wymagania
-min. 3 lata doświadczenia w obróbce mechanicznej,
-wykształcenie techniczne
-praktyczna znajomość rysunku technicznego
-znajomość systemu sterowania Heidenhain 530i lub Simens/Fanuc
-doświadczenie w pracy na maszynach CNC
-umiejętność dobierania odpowiednich narzędzi i parametrów skrawania
-zaangażowanie w wykonywaną pracę
-szybkość uczenia się, dokładność, odpowiedzialność i sumienność
umiejętność pracy w zespole

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/frezer-cnc-operator-cnc-wroclaw,oferta,5231802

Kontakt z wystawcą:

SDA sp.j.
Opolska 188
52-014 Wrocław
DolnośląskiePL
NIP:
8952003719
REGON:
21672507