Frezer - Szlifierz
Lokalizacja:
Podlaskie, Białystok
Firma:
TOOLCO
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-Przygotowanie narzędzi, matryc, remonty maszyn
-Kontrola i przestrzegania procesów technologicznych
-Obróbka krótkich serii lub elementów pojedynczych
-Współpraca z pozostałymi działami
-szlifowanie metali

Profil stanowiska:
-Wykształcenie: minimum zawodowe (preferowane kierunki techniczne: mechanika i budowa maszyn, obróbka skrawaniem i pokrewne
-Doświadczenie: min 2 lata na podobnym stanowisku
-Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarki, mikrometry, itp.)
-Dobra znajomość rysunku technicznego (umiejętność czytania)
-Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
-Umowę o pracę
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
-Możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia
-Pracę w zgranym i przyjaznym zespole
-Samodzielność i dobra organizacja pracy

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/frezer-szlifierz-bialystok,oferta,5236034

Kontakt z wystawcą:

TOOLCO
Komunalna 11
15-197 Białystok
PodlaskiePL