Spawacz Przetopowy
Lokalizacja:
Zachodniopomorskie, Szczecin
Firma:
Cermar Industry Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Inny rodzaj
Wymiar:
Inny

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-Doświadczenie i uprawnienia do spawania metodą (MIG/MAG) - 135, 138, 136; (SAW) – 121,
-Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata,
-Spawanie pełnych przetopów materiałów o podwyższonej wytrzymałości oraz nierdzewnych;
-Umiejętność czytania rysunku technicznego,
-Umiejętność pracy w zespole,

Wymagania:
-Ukończona szkoła zawodowa,
-Umiejętność spawania przetopowego,
-Zaangażowanie , solidność, dyspozycyjność.

Oferujemy:
-Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego,
-Ciekawą pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/spawacz-przetopowy-szczecin,oferta,5182743

Antosiewicza 1
71-642 Szczecin
ZachodniopomorskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
9552062819
REGON:
812595157