Handlowiec
Lokalizacja:
Polska
Firma:
Metal Import Tomasz Jaworski
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Pełny etat
Wynagrodzenie:
5 000,00 - 20 000,00PLN

Opis oferty:

Opis stanowiska:

Rozwój sprzedaży wyrobów hutniczych oraz doradztwo techniczne
Realizowanie planów sprzedaży
Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi
Pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania:

Znajomość rynku wyrobów hutniczych
Dobra znajomość pakietu Ms Office
Silna orientacja na wynik
Umiejętność budowania relacji
Umiejętności negocjacyjne
Komunikatywność i samodzielność
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia)
Duży zakres samodzielności i możliwość realizowania własnych pomysłów
Pracę w firmie o dojrzałej kulturze organizacyjnej
Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych takich jak: samochód, telefon, laptop
Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej międzynarodowej organizacji o rozproszonej strukturze

Proszę o przesyłanie aplikacji na adres: handlowy@metal-import.pl

Modrzewiowa 1
41-219 sosnowiec
ŚląskiePL
+48:
NIP:
PL6372007757
REGON:
120199537