Operator maszyn- produkcja kawy BELGIA
Lokalizacja:
Belgia- Antwerpia
Firma:
ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Operator maszyn

Produkuje szeroką gamę produktów kawowych: ziarna, kawę paloną i mieloną, saszetki i szeroką gamę kapsułek.

Opis stanowiska:

Ustawianie parametrów maszyn
Przezbrajanie maszyn przy zmianach produkcji
Dostosowywanie maszyn etykietujących do parametrów produktu
Pakowanie kawy w kapsułki
Wykrywanie i rozwiązywanie problemów na linii produkcyjnej
Kontrola jakości pakowanej kawy zgodnie z normami
Komunikacja z innymi operatorami i personelem produkcyjnym
Oferujemy:

Wynagrodzenie od 17.40€ brutto/h
Vouchery na żywność 8€ dziennie
Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
Zwrot kosztów podróży do Belgii 125€ po przepracowanych 4 tygodniach
Premia na koniec roku – 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto
Dodatek urlopowy – 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto
Składki zdrowotne– ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
Zagraniczna umowa o pracę
Zapewniony transport

Wymagania:

​​Doświadczenia jako operator maszyn (minimum rok)
Mile widziana osoba, która pracowała przy naprawie maszyn pakujących – taka osoba zna już cały proces i szkolenie nie zajmuje wtedy dużo czasu
Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym: 6-14, 14-22
Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie i chęć nauki języka holenderskiego (bezpłatne lekcje w firmie)

Wyslij CV info@abcwork. eu

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444 - Marlena lub +48 790 448 110 - Izabela.

Terebelska 67a
21-500 Biała Podlaska
LubelskiePL
NIP:
5372629085
REGON:
360250502