SPAWACZ MAG, PODSTAWY JĘZYKA, OD ZARAZ
Lokalizacja:
Breitenthal
Firma:
ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

ABC Work
ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako spawacz MAG

Opis stanowiska:

Spawanie maszyn przemysłowych, głownie długie szwy
Praca na jedną zmianę
Oferujemy:

Wynagrodzenie 15,30€ brutto/h + 28€ diety
Zagraniczna umowa o pracę
Możliwość firmowego zakwaterowania, darmowe zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych bądź pokój jednoosobowy za dopłatą
Ubezpieczenie
Pomoc w dopełnieniu formalności
Dobre warunki pracy
Na miejscu pomoc polskojęzycznych koordynatorów

WYMAGANIA:

Doświadczenie jako spawacz
Podstawowa znajomość języka niemieckiego
Prawo jazdy i auto na dojazd do pracy

Wyslij CV info@abcwork. eu

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444 - Marlena lub +48 790 448 110 - Izabela.

Terebelska 67a
21-500 Biała Podlaska
LubelskiePL
NIP:
5372629085
REGON:
360250502