Asystent/ka Specjalisty Badań NDT
Lokalizacja:
Małopolskie, Kraków
Firma:
FHU Polimer Grzegorz Grzesik
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Laboratorium badań nieniszczących Polimer Laboratory sp. z o.o. to doświadczony zespół specjalistów z ugruntowaną pozycją na rynku.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko Asystenta/ki Specjalisty Badań NDT.

TYP OFERTY: PRACA

OPIS STANOWISKA:

Pomoc w przygotowaniu i realizacji przez personel badawczy badań nieniszczących (NDT) w poszczególnych metodach badawczych (RT, UT, PT, MT, VT) oraz obróbki cieplnej;

Sporządzanie zapisów z badań;

Opracowywanie danych do dokumentacji z badań;

Wypełnianie dokumentacji bieżącej laboratorium (rejestry itd.);

Pomoc w bieżącym funkcjonowaniu laboratorium.

WYMAGANIA:

Wykształcenie wyższe lub średnie;

Posiadanie certyfikatu kompetencji wg PN EN ISO 9712 stopnia 2 w dowolnej metodzie badawczej będzie dodatkowym atutem;

Obsługa programów i aplikacji biurowych, MS Office (Word, Excel, PowerPoint);

Znajomość podstawowych zagadnień technicznych oraz tematyki badań nieniszczących;

Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym;

Dyspozycyjność - sprawność fizyczna (brak ograniczeń do pracy na wysokości powyżej 3 m);

Prawo jazdy kat. B;

Rzetelność i systematyczność w pracy - zaangażowanie w realizację zleconych zadań;

Staranność i dokładność;

Komunikatywność, kultura osobista i umiejętność pracy w grupie;

Nastawienie na ciągłe uczenie się.

OFERUJEMY:

Pracę w doświadczonym i rozwojowym zespole;

Rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji;

Możliwość zdobycia doświadczenia w branży przemysłu ciężkiego /m.in. petrochemia /;

Atrakcyjne wynagrodzenie / podstawa + motywacyjny system premiowy /;

System dodatków / ubezpieczenie, opieka medyczna PZU, karty MultiSport /.

KONTAKT:

Dariusz Krawczykowski

+48 698 687 075

CV prosimy kierować na adres e-mail: kariera@lab.polimer.tech z dopisaną klauzulą nr 1 lub klauzulą nr 1 oraz nr 2, jak opisano w zakładce „Kariera” na stronie lab.polimer.tech

Szafrańska 11
31-587 Kraków
MałopolskiePL
Kontakt ogólny:
Kierownik Działu Obróbki Metali:
Wyceny:
Sprzedaż:
NIP:
6781832482
REGON:
351151483