Przepalacz , Spawacz Niemcy
Lokalizacja:
Śląskie, Bytom
Firma:
Fortus Wotzka Sp.K.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Pełny etat
Wynagrodzenie:
1 800,00 - 2 000,00PLN

FORTUS WOTZKA sp. k., oferuje legalne i stabilne zatrudnienie pracownikom na terenie Polski oraz Niemiec w branży obróbki stali zbrojeniowej.
Miejsce: Stuttgart lub Sulz am Neckar
Zakres obowiązków:
• Obsługa palnika gazowego
• Przepalanie elementów złomu
Nasze oczekiwania:
• Posiadanie uprawnień do cięcia palnikiem tlenowym bądź gazowym lub uprawnienia spawalnicze
• Posiadanie europejskiego certyfikatu spawacza – może być nieaktualny
• Gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec
• Brak nałogów
• Chęci do pracy
Możemy zaoferować:
• Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na polskich warunkach
• Stabilne zatrudnienie wraz z terminowością wypłat
• Pomoc w rocznym rozliczeniu podatku dochodowego
• Wsparcie w załatwianiu wszystkich formalności w miejscu zatrudnieni
• Elastyczne zjazdy do Polski co 6-7 tyg.
• Zapewnione darmowe zakwaterowanie
• Zapewniona odzież i sprzęt BHP
• Wynagrodzenie – 13€/h brutto
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@fortus-sk.pl

Miejsce: Rosslau, Seelze
• Spawanie metodą MAG 135 – łączenie elementów (pręty)
• Posiadanie uprawnień spawalniczych (bez też może być jeśli ma doświadczenie)
• Chęć do pracy
• Wsparcie koordynatora ze strony firmy
• Elastyczne zjazdy do Polski
• Pracę bez konieczności znajomości języka
• Zapewniamy darmowe zakwaterowanie
• Możliwość pracy w nadgodzinach
• Praca w systemie zmianowym (180-200h w miesiącu)
• Stałe zatrudnienie przez cały rok
• Wynagrodzenie 10€ netto za godzinę

Sienna, 25
41-902 Bytom
ŚląskiePL
Rekrutacja:
Rekrutacja:
NIP:
7010161843
REGON:
141673787