Ślusarz
Lokalizacja:
Wielkopolskie, Rososzyca
Firma:
Piwek Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. Sp.k.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Pełny etat
Wynagrodzenie:
3 800,00 - 5 000,00PLN

Opis oferty:

Zakres Obowiązków:
-Praca manualna typowo ślusarska
-Usuwanie ostrych krawędzi za pomocą urządzeń
-Montaż i demontaż części na podstawie instrukcji
-Znakowanie elementów trwale

Wymagania:
-Doświadczenie w branży metalowej
-Podstawowa znajomość rysunku technicznego
-Obsługa przyrządów pomiarowych typu suwmiarka itp.
-Sumienność, dyspozycyjność, zaangażowanie

Oferujemy:
-Nowoczesne i będące na wysokim poziomie technicznym miejsce pracy;
-Pracę w ambitnym zespole;
-Możliwość udziału w szkoleniach oraz zdobycia doświadczenia;
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
-Tryb pracy: 2 zmiany

Rososzyca ul. Ostrowska, 1a
63-405 Rososzyca
WielkopolskiePL
Stacjonarny:
Sekretariat:
NIP:
6222804498