Pracownik do obsługi zgrzewarki
Lokalizacja:
Mazowieckie, Warszawa
Firma:
P.P.H. METPOL
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Firma Metpol jest jednym z głównych producentów nowoczesnych i trwałych systemów ogrodzeniowych w Polsce. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów metalowych takich jak: panele ogrodzeniowe, bramy, słupki, furtki, nowoczesne ogrodzenia palisadowe.

Pracownik do obsługi zgrzewarki, prościarki do drutu
Opis stanowiska pracy
praca przy ręcznej i maszynowej obróbce metalu
realizacja powierzonych zadań produkcyjnych
dbałość o jakość wykonywanych wyrobów

Wymagania
doświadczenie min 1 rok pracy na produkcji
wykształcenie: mile widziane techniczne
dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań
umiejętność pracy w zespole
praktyczne umiejętności obróbki metalu

Oferujemy
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
różnorodność wykonywanych projektów
możliwość rozwoju zawodowego
pracę w przyjaznym zespole

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Lewinowska 41B
03-684 Warszawa
MazowieckiePL
NIP:
5240100850
REGON:
10140992