Pomocnik Operatora lasera CNC
Lokalizacja:
Mazowieckie, Piastów
Firma:
STOMILEX SP Z O O
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska pracy
•Pomoc przy obsłudze wycinarki laserowej 2D lub 3D
•Pomoc przy rozładunku detali po cięciu laserowym
•Pakowanie detali
•Weryfikacja jakościowa i ilościowa
•Efektywne wykorzystywanie powierzonych narzędzi
•Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

•Wykształcenia zawodowego technicznego lub średniego
•Podstawowej znajomości rysunku technicznego
•Umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi – suwmiarka, mikrometr
•Samodzielności i dokładności
•Podstawowego doświadczenia w obsłudze lasera do blach lub rur i profili - mile widziane
•Uprawnienia do obsługi żurawi stacjonarnych oraz wózków widłowych - mile widziane

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
•Atrakcyjne wynagrodzenie
•Pracę w miłej atmosferze
•Pracę w systemie zmianowym
•Możliwość rozwoju
•Pakiet Multi sport
•Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Kontakt:
praca@stomilex.pl

Warszawska 49/51
05-820 Piastów
MazowieckiePL
Tel.:
mail:
NIP:
7542747354
REGON:
532402910