Magazynier Kierowca B + E Placowy konserwator
Lokalizacja:
Małopolskie, Morawica
Firma:
PPHU Strumin
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Pełny etat
Wynagrodzenie:
3 000,00 - 4 500,00PLN

Firma STRUMIN zatrudni osobę na stanowisko Magazynier/ Placowy/ Kierowca do działu wynajmu urządzeń budowlanych

Zakres obowiązków:

Kompletowanie zamówień

Kontrola stanu i kompletności sprzętu - przed dostawą i przy odbiorze.

Załadunki i rozładunki sprzętu do transportu – wózek widłowy / ładowarka teleskopowa

Transport sprzętu na budowy Samochód dostawczy do 3,5 t + przyczepa (wymagane prawo jazdy B+E możliwość zrobienia kategorii E w firmie)

Uzupełnianie dokumentów dostawy i odbioru

Układanie i porządkowanie sprzętu na magazynie.

Wymagania:

Prawo jazdy kategorii B (wymóg zrobienia kat E do 3 miesięcy po rozpoczęciu pracy - możliwość refinansowania)

Doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych

Umiejętność obsługi wózka widmowego/ładowarki teleskopowej – (do przyuczenia)

Zdolności manualne do wykonywania prostych prac technicznych

Dyspozycyjność - ruchome godziny pracy w zależności od potrzeby przygotowania transportu, oraz czasami wyjazd na 2 dni w trasę - jeśli zajdzie taka konieczność

Umiejętność poruszania się samochodem po całej Polsce

Oferujemy:

Prace w młodym i energicznym zespole

Możliwość rozwoju

Atrakcyjne wynagrodzenie

Elastyczne godziny pracy

Proszę o przesłanie cv na adres struminski@strumin.pl

Morawica, 191
32-084 Morawica
MałopolskiePL
Dominik:
Infolinia:
Dominik:
zapytanie:
NIP:
9442177757