Tokarz CNC
Lokalizacja:
Łódzkie, Konstantynów Łódzki
Firma:
P.W. BUD-MASZ MACIEJ STACHLEWSKI
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
Obsługa obrabiarek skrawających – tokarek 3-osiowych + narzędzia obrotowe
Obsługa obrabiarek skrawających – tokarko-frezarek 5-osiowych tj. DMG CTX GAMMA 3000 TC oraz NT6600DCG
Czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów
Odpowiedni dobór narzędzi skrawających do obrabiarki i prawidłowe zastosowanie w procesie obróbki
Pisanie prostych programów na obrabiarce CNC (SINUMERIK 810 i 840D)
Uzbrajanie obrabiarki w narzędzia
Dbałość o prawidłową realizację całego procesu oraz o stan techniczny obrabiarki i narzędzi
Kontrola jakości wykonanych detali
Realizowanie zadań w oparciu o wysokie standardy jakości, ergonomię i bezpieczeństwo pracy

Wymagania:
Wykształcenie min. techniczne zawodowe
Znajomość nakładki Siemens ShopTurn
Umiejętność programowania w kodach maszynowych
Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
Doświadczenie w obsłudze urządzeń sterowanych numerycznie
Umiejętność programowania urządzeń CNC
Znajomość systemów sterowania CNC Siemens 810D; 840D
Zaangażowanie i dyspozycyjność
Precyzyjność, dbałość o najmniejsze szczegóły

W zamian oferujemy:
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Możliwość podnoszenia kwalifikacji
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
Istnieje możliwość przyuczenia osób po szkołach technicznych
Praca na nowoczesnych obrabiarkach CNC
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia:https://www.pracuj.pl/praca/tokarz-cnc-konstantynow-lodzki,oferta,7045440

MAJA 37
95-083 LUTOMIERSK
ŁódzkiePL
BIURO:
BIURO:
NIP:
831-000-56-45
REGON:
730359581