TOKARZ CNC
Lokalizacja:
Mazowieckie, Piaseczno
Firma:
SERTA POLSKA Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Inny rodzaj
Wymiar:
Inny

Opis oferty:

OPIS STANOWISKA
-ustawianie oraz obsługa maszyn sterowanych numerycznie;
-wykonywanie detalu zgodnie z rysunkiem technicznym;
-dobór przyrządów do mocowania detalu, dobór i wymiana narzędzi;
-obsługa urządzeń pomiarowych.

WYMAGANIA:
-doświadczenie zawodowe jako operator CNC;
-samodzielność w ustawianiu maszyn w/g dostarczonego przez programistę programu;
-kontrola jakości wytworzonych produktów;
-samodzielny dobór i wymiana narzędzi;
-dobra znajomość rysunku technicznego.

OFERUJEMY:
-pracę w stabilnej firmie;
-stałe zatrudnienie;
-pracę w zgranym oraz pomocnym zespole;
-możliwość rozwoju zawodowego.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca%2Ftokarz-cnc-piaseczno%2Coferta%2C5090039?utm_source=rekomendacje&utm_medium=email&sendid=0b47d0fa-3538-4215-a27e-5c33cb532a9d&send_date=2017-02-09&utm_campaign=prog_kdk_1

Puławska 34
05-500 Piaseczno
MazowieckiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
1230005935