Instruktor - Szkoleniowiec spawania
Lokalizacja:
Podkarpackie, Przeworsk
Firma:
B&P Engineering Sp. z o.o. spółka komandytowa
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres zadań:
•Prowadzenie zajęć praktycznych i teoretycznych ze spawania metodą TIG – spawanie stali nierdzewnej,
•Prowadzenie zajęć z nauki czytania i właściwej interpretacji rysunku technicznego,
•Zapoznawanie pracowników ze specyfiką zawodu spawacza,
•Ocena złączy spawanych szkolonego personelu,
•Przeprowadzanie i nadzór nad okresowymi testami i egzaminami wewnętrznymi szkolonego personelu,
•Nadzór nad wprowadzeniem nowych spawaczy w procesy produkcyjne obowiązujące w Spółce,
•Bieżące monitorowanie postępów umiejętności szkolonego personelu w roli spawaczy na docelowych obszarach produkcyjnych,

Wymagania:
•Ukończony kurs spawania metodą TIG – spawanie stali nierdzewnej,
•Wykształcenie średnie techniczne,
•Wymagane min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacza w zakresie spawania stali nierdzewnych,
•Znajomość materiałów używanych w produkcji,
•Umiejętność obsługi elektronarzędzi i sprzętu spawalniczego,
•Komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy,

Oferujemy:
•Umowę na pełny etat,
•Konkurencyjne wynagrodzenie,
•Adekwatne do stanowiska narzędzia pracy,
•Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
•Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia:https://www.pracuj.pl/praca/instruktor-szkoleniowiec-spawania-przeworsk-rzeszow-okolice,oferta,6983837

Lubomirskich 1e
37-200 Przeworsk
PodkarpackiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
7941681757
REGON:
651543185