Pracownik Produkcji
Lokalizacja:
Świętokrzyskie, Kielce
Firma:
ISKRA Centrum Narzędzi Specjalnych Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Poszukiwani Pracownicy Produkcyjni:

Tokarz, Frezer, Szlifierz, Ślusarz, Operator CNC

OBOWIĄZKI:
obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

OFERUJEMY:
umowę o pracę
zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne konkurencyjne wynagrodzenie od 18 zł brutto/godzinę
szeroki zakres szkoleń
ubezpieczenie
pakiety socjalne (badania profilaktyczne, wypoczynek, paczki świąteczne)
imprezy integracyjne
przyjazną atmosferę
dodatki do wynagrodzenia

OCZEKUJEMY:
chęci do pracy

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia:https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-kielce,oferta,6994673

Jagielońska 109
25-734 Kielce
ŚwiętokrzyskiePL
NIP:
9591457597
REGON:
292068098