Programista - tokarz CNC/frezer CNC
Lokalizacja:
Czempiń
Firma:
FHU ARSTEEL
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
◾Operator maszyn CNC: tokarka, frezarka
◾Korekcja programów
◾Kontrola wyprodukowanych detali
◾Utrzymanie porządku na stanowisku/stanowiskach

Wymagania:
◾Znajomość obsługi maszyn CNC
◾Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
◾Programowanie tokarki CNC (HAAS) sterowanie Fanuc
◾Programowanie tokarki CNC (DMG mori) sterowanie Siemens sl 840D 3D
◾Programowanie Frezarik CNC (DMG mori) sterowanie Siemens sl 840D 3D
◾Dokładność i zaangażowanie
◾Umiejętność posługiwania sie przyrządami pomiarowymi
Może byc osoba do przyuczenia

Oferujemy:
◾Atrakcyjne warunki zatrudnienia
◾Pracę w gronie profesjonalistów
◾Możliwość rozwoju zawodowego

Szczegóły oferty i formularz aplikacyjny: https://www.pracuj.pl/praca/programista-tokarz-cnc-frezer-cnc-czempin-koscian-mosina-poznan-okolice-steszew-srem-okolice,oferta,6963978

Kontakt z wystawcą:

FHU ARSTEEL
Głuchowo ul. Kosciańska 24
64-020 Czempiń
PL
Sprzedaż:
Biuro:
NIP:
7851407998
REGON:
300998319