Operator Obrabiarek Regeneracji Kokil
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Firma:
EBCC Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem w zakresie odlewnictwa i obróbki aluminium. Aktualnie współpracujemy ze wszystkimi liderami branży hamulcowej na świecie, firmami notowanymi w pierwszej dziesiątce TOP 100 Suppliers for Automotive, a nasza roczna produkcja przekracza 8000 ton aluminium. Nasza baza produktowa to tylnie zaciski hamulcowe, pompy hamulcowe oraz wysoce wyspecjalizowane odlewy przednich zacisków hamulcowych, dedykowane głównie dla samochodów klasy Premium. Oprócz kompetencji odlewniczej posiadamy również zakład obróbki mechanicznej, gdzie na wysoce wyspecjalizowanych maszynach CNC sterowanych numerycznie prowadzimy obróbkę odlewanych przez nas produktów.

Bezpieczna jazda z Draxton Wrocław - Dołącz do naszego zespołu już dziś!

W związku z rozwojem organizacji zatrudnimy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
obsługa obrabiarek w procesie regeneracji kokil
należyte wypełnianie dokumentacji obowiązującej na stanowisku pracy
przestrzeganie terminów stosowania narzędzi kontrolno-pomiarowych wg statusu oznaczonego na narzędziu lub metrycy
zgłaszanie awarii do Działu Utrzymania Ruchu (książka Awarii Maszyn)

Wymagania:
wykształcenie techniczne
minimum 2 lata pracy przy obrabiarkach CNC
pożądana obsługa frezarki, tokarki manualnej
uprawnienia zawodowe operatora CNC
mile widziana znajomość programowania CNC i obsługi elektrodrążarki
obsługa komputera, posługiwanie się przyrządami pomiarowymi (np. suwmiarka)
umiejętność rozwiązywanie problemów technicznych, dokładność, spostrzegawczość

Oferujemy:
bezpłatna prywatna opieka medyczna
dofinansowanie do karty Multisport
ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
bogaty pakiet socjalny
trwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym lub umowa zlecenie lub rozliczanie na podstawie wystawianych faktur (własna firma) w sobotę i niedzielę; elastyczny grafik pracy
otwarte i przyjazne środowisko pracy
dogodny dojazd - zakład mieści się 6 minut drogi po zjeździe AOW, 3 minuty drogi od Magnolia Park

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-obrabiarek-regeneracji-kokil-wroclaw,oferta,6878923

Bystrzycka 89
54-215 Wrocław
DolnośląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
1070003955
REGON:
140461155