OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ
Lokalizacja:
Śląskie, Katowice
Firma:
Sutco-Polska Sp.zo.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Lider w wykonywaniu „pod klucz” kompletnych linii technologicznych do przetwarzania odpadów, w tym m.in. maszyn, urządzeń i konstrukcji stalowych dla techniki ochrony środowiska zatrudni:

Zakres obowiązków:
wykonywanie operacji gięcia detali metalowych na prasie krawędziowej
dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyny
kontrola jakości wykonanych elementów
podstawowa konserwacja maszyny i przyrządów zgodnie z instrukcją obsługi
uczestnictwo w projektach usprawniających wydajność i jakość pracy

Wymagane:
doświadczenie na stanowisku operator prasy krawędziowej
znajomość rysunku technicznego
posługiwanie się przyrządami pomiarowymi
rzetelność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic sterowanych radiem z poziomu zerowego oraz żurawi warsztatowych
podstawowa znajomość oprogramowania Windows
umiejętność pracy w grupie
samodzielność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
dobrą atmosferę pracy
możliwość rozwoju
benefity w postaci kart sportowych, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, bezpłatnego kursu języka niemieckiego oraz bogatego Funduszu Socjalnego
dodatkowe szkolenia i możliwości rozwoju kompetencji

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-prasy-krawedziowej-katowice,oferta,6853201

Hutnicza 10
40-241 Katowice
ŚląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
6440514114
REGON:
270571940