Ślusarz – Mechanik
Lokalizacja:
Częstochowa
Firma:
Metal Union sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Metal Union sp. z o.o. jest polską firmą produkująca profile stalowe cienkościenne metodą formowania na walcach profilarskich. Firma od 20 lat dostarcza swoje wyroby do producentów okien i szyb zespolonych, branży wnętrzarskiej oraz AGD na rynku Polskim oraz zagranicznych.

w dziale wdrożeń
Miejsce pracy: Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska:
montaż i demontaż maszyn i urządzeń przemysłowych
przygotowanie regulacje oraz rozruch maszyn i urządzeń przemysłowych
optymalizacja i modernizacja nowych i istniejących maszyn i urządzeń przemysłowych
dbałość nad sprawnym funkcjonowaniem
współpraca z konstruktorami
wsparcie produkcji

Wymagania:
wykształcenie techniczne zawodowe lub średnie
umiejętność czytania rysunku technicznego
umiejętność posługiwania się narzędziami i sprzętem warsztatowym
odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu zleconych czynności
chęć uczenia się i poszeżania wiedzy i kompetencji zawodowych

Dodatkowe atuty:
doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
umowę o pracę na pełen etat
możliwość przyuczenia do zawodu

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/slusarz-mechanik-czestochowa,oferta,6871924

Żyzna 11 F
42-200 Częstochowa
PL
NIP:
573-10-21-083
REGON:
150090573