Konstruktor
Lokalizacja:
Koszalin (okolice), Sianów
Firma:
Globmetal Kamil Pawlak
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

GLOBMETAL jest prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie obróbki metali i innych materiałów. W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konstruktor
Miejsce pracy: Koszalin (okolice), Sianów

Opis stanowiska:
budowę pozytywnego wizerunku firmy i trwałych relacji z obecnymi klientami,
analiza dokumentacji technicznej pod kątem możliwości produkcyjnych firmy,
terminowe opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej nowych wyrobów,
modyfikacja i optymalizacja istniejących wyrobów w celu zaspokojenia potrzeb klientów,
prowadzenie dokumentacji konstrukcyjnej, dbanie o jej aktualność, zgodność z wymaganiami ISO 9001,
wdrażanie i wsparcie nowych procesów technologicznych,
dbałość o najwyższą jakość i ciągły rozwój produktów.

Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne,
minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
sprawne posługiwanie się programami do projektowania, CAD, Solid Edge,
znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, budowy maszyn, spawalnictwa,
znajomość języka niemieckiego i/lub język a angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
dyspozycyjność, samodzielność i odpowiedzialność,
umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
umowę o pracę,
satysfakcjonującą pracę w rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
możliwość rozwoju zawodowego,
miłą atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/konstruktor-koszalin-okolice-sianow%2Coferta%2C6815407

Dworcowa 56
76-004 Sianow/ Poland
ZachodniopomorskiePL
tel:
tel:
tel:
fax:
NIP:
842-151-78-39