Operator automatów tokarskich
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Legnica
Firma:
SANHA Polska Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Miejsce pracy: SANHA Polska Sp. z o.o., Legnica, ul. Poznańska 49

Obowiązki na stanowisku:
obsługa automatów tokarskich,
właściwe wykorzystanie maszyn i urządzeń,
wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z planem,
zapewnienie maksymalnego wykorzystania czasu pracy maszyn i minimalizacja czasu wymiany narzędzi.

Wymagania wobec kandydatów:
mile widziane doświadczenie w pracy przy maszynach produkcyjnych,
mile widziane wykształcenie średnie lub zawodowe o profilu technicznym ( preferowane techniczne mechaniczne ),
znajomość rysunku technicznego, gotowość do samokształcenia w tym zakresie,
umiejętność obsługi suwmiarki i mikrometru,
zaangażowanie, dokładność,
gotowość do pracy w systemie III- zmianowym,
umiejętność pracy w zespole.

Oferta firmy:
umowa o pracę w systemie III- zmianowym,
karta prywatnej opieki medycznej,
praca w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/operator-automatow-tokarskich-legnica,oferta,6794120

Poznańska 49
59-220 Legnica
DolnośląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
6911972076