Tokarz - Operator CNC
Lokalizacja:
Miedziana
Firma:
Labmat S.C.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:

Ustawianie/programowanie i obsługa tokarek CNC,
Utrzymanie i konserwacja obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów w należytym stanie,
Nadzór jakościowy nad wykonywanymi detalami.

Wymagania:

Dobra znajomość rysunku technicznego,
Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
Znajomość procesu obróbki skrawaniem,
Mile widziana znajomość oprogramowania Sinumerik oraz obsługi maszyn typu DMG, INDEX,
Mile widziani absolwenci szkół mechanicznych - możliwość szkolenia na danym stanowisku.

Oferujemy:

Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowie o pracę,
Ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach,
Premia,
Możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/tokarz-operator-cnc-opole,oferta,500013876

Kontakt z wystawcą:

Labmat S.C.
Wiejska 1 d
46-050 Miedziana
PL