Operator obrabiarek CNC
Lokalizacja:
Śląskie, Tychy
Unimet Automotive Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

PODSTAWOWE ZADANIA:

obsługa automatów tokarskich,
kontrolowanie poprawności obróbki,
dbanie o prawidłową eksploatację powierzonych narzędzi i maszyn,
obsługa urządzeń kontrolno - pomiarowych

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

dobrej organizacji pracy, rzetelności i dokładności w wykonywaniu zadań,
umiejętności pracy w zespole,
mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, nie jest wymagane!. Prowadzimy szkolenia wdrażające i stanowiskowe
mile widziana umiejętność podstawowej obsługi maszyn CNC, umiejętność czytania rysunku technicznego, posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi,
przestrzeganie zasad i norm BHP

W ZAMIAN OFERUJEMY:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
szkolenie stanowiskowe,
realna możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
możliwość korzystania z benefitów: karta Multisport, ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/operator-obrabiarek-cnc-tychy,oferta,6683061

Murarska 17a
43-100 Tychy
ŚląskiePL
telefon:
fax:
NIP:
6462935573
REGON:
243678389