Operator prasy krawędziowej CNC
Lokalizacja:
Kujawsko-Pomorskie, Nakło nad Notecią
Firma:
Spomasz Nakło
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

SPOMASZ Nakło Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem produkcyjnym o kilkudziesięcioletniej tradycji. Przedsiębiorstwo działa od 1945 roku. W roku 2014 Spółka została sprywatyzowana. SPOMASZ Nakło inwestuje w nowoczesny park maszynowy w celu spełnienia wymagań klientów. Od roku 2016 firma rozwija działalność usługową polegającą na wypalaniu laserem i obróbce plastycznej blach oraz obróbce mechanicznej metalu. Gwarantujemy wysoki poziom obsługi klienta, zapewniając wysoką jakości wykonywanych usług. Proces frezowania i toczenia jest wykonywany na nowoczesnych maszynach CNC.

Zakres obowiązków:

wykonywanie operacji gięcia detali metalowych na prasie krawędziowej
samodzielne montowanie i demontowanie narzędzi do gięcia (stemple, matryce)
wprowadzanie korekt wymiarowych na pulpicie operatora

Wymagania:

wykształcenie min. zawodowe
doświadczenie na stanowisku operatora prasy krawędziowej – mile widziane
dobra znajomości rysunku technicznego oraz umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi
samodzielność i dokładność
bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

stabilną pracę w rozwijającej się i inwestującej firmie
atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do zaangażowania i umiejętności zawodowych
przyjazną atmosferę pracy
zatrudniamy na podstawie umowy o pracę
możliwość udziału w szkoleniach celem podwyższenia kwalifikacji zawodowych

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/operator-prasy-krawedziowej-cnc-naklo-nad-notecia,oferta,6685620

Potulicka 1
89-100 Nakło nad Notecią
Kujawsko-PomorskiePL
NIP:
558-00-01-302
REGON:
40761