Ślusarz / Tokarz
Lokalizacja:
Police
Firma:
Grupa Azoty Police Serwis Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:

Wykonywanie prac remontowych i serwisowych na instalacjach, wytwórniach produkcyjnych, obiektach firmy (prace mechaniczno-ślusarskie)
Obsługa narzędzi i urządzeń niezbędnych przy wykonywaniu prac ślusarskich i mechanicznych, w tym:
klucze ręczne i udarowe o napędzie elektrycznym i pneumatycznym
wiertarki przenośne o napędzie elektrycznym i pneumatycznym.
szlifierki kątowe przenośne o napędzie elektrycznym.
stacjonarne, ręczne piły , przecinarki, gilotyny
ręczne, przenośne podnośniki i ściągacze hydrauliczne
Szlifowanie, skręcanie, nitowanie
Obróbka skrawaniem na obrabiarkach konwencjonalnych – prace typowe i nietypowe np. toczenie powierzchni, roztaczanie otworów, przecinanie i nacinanie gwintów, frezowanie powierzchni płaskich
Naprawa urządzeń technologicznych (np. zbiorniki, zasobniki, przenośniki, pompy)
Cięcie termiczne materiału

Wymagania:

Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe kierunkowe
Doświadczenie w pracach ślusarsko - mechanicznych
Umiejętność czytania rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem
Uprawnienia spawalnicze mile widziane
Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
Zdolności manualne
Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność i terminowość
Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia wraz z pakietem socjalnym
Pakiet usług medycznych dla pracownika finansowany przez pracodawcę
Dostępny Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę
Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Wsparcie merytoryczne
Dobrą atmosferę pracy

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/slusarz-tokarz-police,oferta,6693948

Kuźnicka 1
72-010 Police
PL
Tel.:
Fax:
NIP:
8512762680
REGON:
812420860