KONSTRUKTOR-TECHNOLOG
Lokalizacja:
Małopolskie, Kraków,Nisko
Firma:
ARMATURA KRAKÓW S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

OBOWIĄZKI NA STANOWISKU:
Projektowanie nowych produktów i wdrażanie ich do produkcji (kabiny prysznicowe, grzejnik aluminiowy)
Sporządzanie dokumentacji 2D/3D produktów
Aktualizacja dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej
Sporządzanie instrukcji montażu produktów
Optymalizacja procesów produkcyjnych
Odpowiedzialność za wprowadzone rozwiązania konstrukcyjne
Aktywne uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych
Współpraca z działami: planowania/produkcji/zaopatrzenia/magazynów
WYKSZTAŁCENIE:
Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, odlewnictwo, obróbka skrawaniem)
Preferowana specjalizacja : budowa maszyn, technologia drewna, technologia tworzyw sztucznych
INNE WYMAGANIA:
Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
Doświadczenie na stanowisku konstruktora w zakresie projektowania CAD 2D/3D(preferowany program SOLID WORKS, oraz Corel Draw lub inne programy graficzne
Kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich
Umiejętność koncepcyjnego myślenia i poszukiwania nowych rozwiązań
Znajomość narzędzi Lean Manufacturing: 5S, Kaizen, SMED (mile widziana)
Umiejętność pracy w zespole
FIRMA OFERUJE:
Pracę w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie dostosowane do prezentowanych umiejętności
Pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole
Atrakcyjny pakiet premiowy i niezbędne narzędzia pracy.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/konstruktor-technolog-nisko,oferta,6583339

ul. Zakopiańska 72
30-418 Kraków
MałopolskiePL