Spawacz
Lokalizacja:
Wielkopolskie, Złotniki
Firma:
AVENTEK technologies Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

OPIS STANOWISKA:
-spawanie konstrukcji stalowych metodą MAG
-praca na podstawie rysunku technicznego
-obróbka i szlifowanie elementów metalowych

WYMAGANIA:
-doświadczenie min. 2 lata w zawodzie
-aktualne uprawnienia spawalnicze (MIG/MAG)
-praktyczna znajomość rysunku technicznego
-obsługa suwnic kat. II S
-obsługa wózka widłowego - mile widziana
-umiejętności ślusarsko – monterskie

OFERUJEMY:
-umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (po okresie próbnym)
-możliwość zdobycia doświadczenia w firmie z kapitałem niemieckim
-pakiet socjalny

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/spawacz-poznan-okolice-zlotniki-pow-poznanski-okolice,oferta,5062839?sug=oferta_bottom_ss_3

Krzemowa 1
62-002 Złotniki
WielkopolskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
9721242850
REGON:
302335830