Programista – Ustawiacz – Operator Tokarek CNC
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Firma:
Osborne Engineering Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

OFERUJEMY:
•Umowę o pracę na czas nieokreślony (poprzedzoną umową na 3-miesięczny okres próbny)
•Zarobki uzależnione do umiejętności + premie
•Prywatną opiekę medyczną
•Dodatkowe ubezpieczenie
•Karta benefit „MULTISPORT”

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
•Obsługa tokarek ze sterowaniem FANUC na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej oraz schematów niezbędnych do prawidłowego wykonania zlecenia
•Do codziennych prac należy ustawianie, programowanie i obsługa maszyn (produkcja jednostkowa i mało seryjna)
•Wszystkie zadania będą wymagały umiejętności czytania ze zrozumieniem rysunku technicznego
•Dobór narzędzi oraz nadzór nad obróbką na maszynie CNC
•Praca z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi
•Samodzielne, terminowe wykonywanie elementów według specyfikacji i dokumentacji
•Organizacja miejsca pracy

WYMAGANIA:
•Umiejętność obsługi Tokarek sterowanych numerycznie (oprogramowanie FANUC), umiejętność obsługi tokarek z wrzecionem pionowym (tzw. Tokarki Karuzelowej) będzie dodatkowym atutem
•Doświadczenie na stanowisku operator maszyn CNC (Tokarki) minimum 3 lata – warunek konieczny
•Umiejętność podstaw programowania ISO
•Umiejętność czytania rysunku technicznego
•Znajomość przyrządów pomiarowych i ich obsługa
•Samodzielność, sumienność, koncentracja
•Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/programista-ustawiacz-operator-tokarek-cnc-wroclaw,oferta,6511557

Rogowska 117a
54-440 Wrocław
DolnośląskiePL