ELEKTRYK
Lokalizacja:
Śląskie, Żywiec
Firma:
VGHP Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Pełny etat
Wynagrodzenie:
4 200,00 - 7 000,00PLN

Opis oferty:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- budowa szaf sterowniczych według dokumentacji powierzonej lub własnej opracowanej zgodnie zamówieniem klientów i normami bezpieczeństwa,
- dobór i zatwierdzenie części elektrycznych do prototypów i bieżących produktów,
- uruchomienia i testy urządzeń,
- wykonywanie pomiarów i ich interpretacja, tworzenie instrukcji procedur pomiarowych,
- poznanie procesu wzorcowania / kalibracji urządzeń,
- montaż, instalacja, naprawa urządzeń elektronicznych,
WYMAGANIA:
- wykształcenie techniczne – preferowane kierunki elektronika, automatyka i robotyka, mechanika, mechatronika,
- minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w tworzeniu lub udoskonaleniu produktów,
- znajomość procesów produkcyjnych,
- uprawnienia SEP do 1kV,
- dobra organizacja pracy własnej oraz dyspozycyjność,
- umiejętności analityczne,
OFERUJEMY:
- zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
- profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności,
- korzyści pozapłacowe,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail dorota.maka@vghp.com.pl
W tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska. W aplikacji należy umieścić klauzulę o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez VGHP sp. z o.o. sp. k umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji”.

Stolarska 2
34-300 Żywiec
ŚląskiePL
vghp:
NIP:
5532531686