Szlifierz
Lokalizacja:
Wyry
Firma:
Noma Tools sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:

Do zadań pracownika zatrudnionego na w/w stanowisku należeć będzie szlifowanie elementów stalowych na szlifierkach do płaszczyzn

Wymagania:
◾Umiejętność czytania rysunku technicznego.
◾Posługiwanie się narzędziami pomiarowymi.

Mile widziane:
◾Doświadczenie w obsłudze szlifierek w firmie produkcyjnej.
◾Uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub żurawików.

Oferujemy:
◾Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
◾Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji
◾Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
◾Pakiet socjalny (świadczenia dla dzieci, bony na święta, spotkania integracyjne)
◾Atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do posiadanych umiejętności.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/szlifierz-wyry-pow-mikolowski,oferta,6456336

Łaziska 27
43-175 Wyry
PL
Tel.:
Fax:
NIP:
635-16-64-81