Frezer
Lokalizacja:
Tołcze (pow. białostocki)
Firma:
ZAPROM
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

ZAPROM powstał jako kontynuacja przedsiębiorstwa działającego na rynku produkcji maszyn i obróbki metali od lat siedemdziesiątych XX wieku. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało powstaniem nowoczesnego przedsiębiorstwa wykorzystującego najnowsze technologie i nowoczesny park maszynowy. Firma zlokalizowana jest w północno - wschodniej części kraju w miejscowości Tołcze k. Białegostoku.

Specjalizujemy się w budowie maszyn do przetwórstwa blach, a także prototypów projektowanych i budowlanych według wymagań klienta. Wykonujemy zarówno kompletne linie produkcyjne jak i ich poszczególne komponenty. Zaawansowana mechanika wyposażona jest w nowoczesne układy sterowania, programowane przez własny, doświadczony zespół specjalistów

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu w siedzibie firmy w Tołczach k. Białegostoku osoby na stanowisko:

Zadania
Obsługa frezarki numerycznej i konwencjonalnej
Frezowanie detali według dokumentacji
Drobne prace ślusarskie
Kontrola jakości produkowanych wyrobów

Oczekiwania wobec kandydata
Umiejętność czytania rysunku technicznego
Doświadczenie zawodowe przy pracy z frezarką mile widziane
Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych
Zaangażowanie, precyzja w powierzonych pracach
Zgoda na pracę w systemie dwu zmianowym
Możliwość przyuczenia do zawodu

Oferujemy
Współpracę w oparciu o umowę o pracę
Pracę w dobrej i przyjaznej atmosferze
Realizację wielu wyzwań, samodzielność
Wynagrodzenie dostosowane do posiadanych kompetencji

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/frezer-tolcze-pow-bialostocki,oferta,6421480

Kontakt z wystawcą:

ZAPROM
Tołcze 3 D
18-106 Turośń Kościelna
PL