Frezer CNC
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Świdnica
Firma:
"Technomatik" Paweł Ulfik Sp. J.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
obsługa i / lub programowanie frezarki CNC 3- i 4-osiowej (Frezer CNC)
uzbrajanie, wymianę narzędzi i ustawianie maszyn CNC na podstawie opracowanych programów
wykonywanie elementów zgodnie z projektem technicznym
dbałość o jakość wykonywanych elementów
współpraca z technologiem/programistą
praca przy jednostkowych oraz małych seriach produkcyjnych
praca w systemie dwuzmianowym

Wymagania:
znajomość rysunku technicznego
znajomość zagadnień obróbki skrawaniem
znajomość sterowania numerycznego i ustawiania maszyn według oprogramowania Haas, Sinumerik 810d lub Okuma OSP, Fanuc

Oferujemy:
stałe stabilne zatrudnienie na umowie o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
premie miesięczne uznaniowe w zależności od wyników pracy
możliwość rozwoju zawodowego – dodatkowe pakiety szkoleń

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/frezer-cnc-swidnica-okolice-witoszow-dolny-pow-swidnicki,oferta,6282245

Witoszów Dolny 148B
58-100 Świdnica
DolnośląskiePL
NIP:
884-27-37-337