Operator CNC/Pomocnik Operatora
Lokalizacja:
Opolskie, Ujazd
Firma:
Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. zo.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta Lidera w swojej branży poszukujemy kandydatów na stanowisko

(nr. ref. Operator CNC/152/16)

Opis stanowiska:

- Obsługa obrabiarki CNC sterowanej numerycznie (tokarka, frezarka),
- Umiejętność programowania mile widziane (oprogramowanie SIEMENS),

Wymagania:

- Chęć do pracy w nowo powstających strukturach,
- Wykształcenie techniczne (wiedza techniczna, znajomość rysunku technicznego)
- Doświadczenie na podobnym stanowisku (możliwość przeszkolenia)
- Dyspozycyjność (6 miesięczne szkolenie na terenie Niemiec - dodatek do wypłaty w wysokości 900 euro/m przez okres szkolenia)
- Mile widziana znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

Oferujemy:

- Stabilne, długoterminowe zatrudnienie w międzynarodowym środowisku,
- Możliwość awansu,
- Atrakcyjne wynagrodzenie + premia
- Bogaty pakiet socjalny

Osoba kontaktowa:

Adrian Pelon tel.: 668 821 410
Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.
Nr Certyfikatu 6760

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: pelon@diwa-personalservice.pl z podaniem nr. ref. „CNC/152/16”.
Dodatkowo prosimy o umieszczenie zapisu w CV dotyczącego zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Oleska 121b
45-231 Opole
OpolskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
7543009960
REGON:
359231