Operator tokarki CNC
Lokalizacja:
Mazowieckie, Warszawa
Firma:
3D Lab Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
◾Programowanie i obsługa tokarek numerycznych, w tym 2-osoiowych z podajnikami marki OKUMA
◾Dobór odpowiednich technologii
◾Uzbrajanie, wymiana narzędzi oraz ustawianie narzędzi i maszyn
◾Praca z rysunkiem technicznym i narzędziami pomiarowymi
◾Praca przy wymagających materiałach takich jak tytan czy stal nierdzewna.
◾Dbanie o jakość i efektywność produkcji
◾Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi
◾Wykonywanie detali jednostkowych i kontrola jakościowa produkowanych elementów zgodnie z dokumentacją techniczną
◾Nadzór nad przebiegiem procesu
◾Tworzenie programów za pomocą CAD-CAM

Wymagania:
◾Minimum 2. letnie doświadczenie na stanowisku programisty/operatora tokarek CNC
◾Znajomość oprogramowania OKUMA oraz Solid Works CAD-CAM
◾Praktyczna znajomość rysunku technicznego
◾Znajomość obróbki skrawaniem trudnych materiałów
◾Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
◾Wykształcenie min. techniczne

Oferujemy:
◾Umowę o pracę (praca jednozmianowa)
◾Atrakcyjne warunki wynagradzania i premiowania
◾Możliwość rozwoju zawodowego (m.in. szkolenia)
◾Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespole i przy nowoczesnych technologiach

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/operator-tokarki-cnc-warszawa,oferta,6195437

Branickiego 11 lok.92
02-972 Warszawa
MazowieckiePL