Spawacz 141/111
Lokalizacja:
Jaworzno
Firma:
Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zadania:
Spawanie metodą 141 / 111 w przemyśle energetycznym

Wymagania na stanowisko:
Uprawnienia SEP E--2
Uprawnienia UDT do spawania 141 i/lub 111
Doświadczenie zawodowe
Obsługa podstawowych elektronarzędzi (szlifierka, wiertarka, itp.)
Mile widziane są uprawnienia np.: suwnicowy, wózkowy, hakowy
Dyspozycyjność i mobilność

Nowemu pracownikowi chcemy zaoferować:
Umowę o pracę
Stabilne zatrudnienie
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
Kursy, szkolenia, zdobywanie uprawnień
Dobrą atmosferę w pracy
Pakiet socjalny (karty multisport, bilety do kina, ZFŚS, kasa zapomogowo-pożyczkowa, dofinansowanie do wycieczek oraz do wypoczynku dla dzieci, itp)

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia Źródło: https://www.pracuj.pl/Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia

Gen. Jankego 13
40-615 Katowice
ŚląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
6340197588
REGON:
271570894