Tokarz
Lokalizacja:
Gdynia
Firma:
Techno-Nauta Sp. z o.o
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
•Obsługa tokarek konwencjonalnych
•Prawidłowy dobór narzędzi do obróbki skrawaniem
•Wykonywanie detali z zachowaniem norm jakościowych
•Realizacja miesięcznych planów produkcji

Wymagania:
•Znajomość rysunku technicznego
•Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
•Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w obróbce skrawaniem
•Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
•Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
•Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
•Praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku od ponad 20 lat
•Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
•Niezbędne narzędzia do pracy
•Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (Wczasy pod gruszą, premie świąteczne)
•Dobra lokalizacja

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/tokarz-gdynia,oferta,6173298

Czechosłowacka 3
81-336 Gdynia
PL
NIP:
5861963464