Instruktor Spawania
Lokalizacja:
Podkarpackie, Przeworsk
Firma:
B&P Engineering Sp. z o.o. spółka komandytowa
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres zadań:
•Prowadzenie szkoleń dla spawaczy TIG na terenie zakładu
•Nadzór nad wprowadzeniem nowych spawaczy

Wymagania:
•Uprawnienia spawalnicze - TIG
•Wymagane 2-letnie doświadczenie zawodowe
•Komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy

Oferujemy:
•Konkurencyjne wynagrodzenie
•Adekwatne do stanowiska narzędzia pracy
•Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/instruktor-spawania-przeworsk,oferta,6114851

Lubomirskich 1e
37-200 Przeworsk
PodkarpackiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
7941681757
REGON:
651543185